Wsparcie dla firm

Jako Fairtrade Polska prowadzimy działania edukacyjne i informacyjne skierowane do konsumentów oraz aktywnie wspieramy firmy zainteresowanie wprowadzaniem produktów Fairtrade do oferty.

Wiedza o rynku i dostęp do kontrahentów

Promocja na targach

Zapraszamy na konferencję „Fairtrade – skorzystaj z rynkowej szansy!”. Udział jest całkowicie bezpłatny.

nfibe_avatar2016-140

sobota, 8 października 2016 r.
12.30 – 14.30
Międzynarodowe Targi Łódzkie
al. Politechniki 4, 93-590 Łódź
Sala konferencyjna D

Wydarzenie będzie miało miejsce podczas IX Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz V Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO, które odbywają się w dniach 7 do 9 października 2016 r. i są najważniejszym wydarzeniem branży żywności oraz kosmetyków ekologicznych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Podczas konferencji przedstawiciele Fairtrade Polska i Fairtrade International oraz eksperci z Austrii, Czech, Słowacji i Niemiec przedstawią korzyści z funkcjonowania systemu Fairtrade. Specjaliści wyjaśnią producentom, dystrybutorom i detalistom, dlaczego warto włączyć do swojej oferty produkty Fairtrade i skorzystać z rynkowej szansy, jaka pojawia się na polskim rynku.

Prosimy o zgłoszenia bezpłatnego udziału w konferencji na http://tiny.pl/g9b44

Jeżeli nie mogą Państwo uczestniczyć w tym wydarzeniu, ale jesteście zainteresowani zagadnieniami Fairtrade, prosimy zaznaczyć ten fakt pod powyższym linkiem.

Materiały edukacyjne i promocyjne

Prosimy sprawdzić ofertę bezpłatnych materiałów marketingowych. Można je zamawiać, korzystając z tego linku. Jeżeli macie Państwo inne potrzeby związane z funkcjonowaniem na polskim i zagranicznych rynkach produktów Fairtrade, prosimy o kontakt. W tych i innych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji i liczymy na owocną współpracę!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone