SLOT ART FESTIVAL – 9-13 lipca w Lubiążu

W imieniu SLOT-u zapraszamy na SLOT ART FESTIVAL w podwrocławskim Lubiążu.

W dniach 9-13 lipca w Lubiążu odbędzie się kolejna edycja SLOT ART FESTIVAL — corocznej imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych, jednego z założycieli Koalicji Sprawiedliwego Handlu.
 
Slot Art Festival to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce, to pięć dni wypełnionych dziesiątkami warsztatów, koncertów, imprez, projekcji filmowych i wykładów. To również coś daleko więcej —  pięć dni wyjętych spod ogólnych praw wyścigu szczurów, walki i pośpiechu.
 
Od ponad 10-ciu lat kolorowa festiwalowa wioska rozkwita w niezwykłym miejscu – w murach barokowego, pocysterskiego zespołu klasztornego w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Rozłożyste drzewa, chłodne, porośnięte bluszczem mury, tajemnicze zaułki i sklepienia katedry nadają ponadczasowy wymiar jak najbardziej współczesnej sztuce.
 
W tym roku na wszystkich SLOT-owych kawiarenkach będą dostępne produkty Sprawiedliwego Handlu. Na festiwalu będą również stoiska handlowe z produktami Fair Trade. Będzie tam można nabyć m.in. produkty pierwszej polskiej marki Fair Trade – Pizca del Mundo.
 
Więcej informacji o festiwalu na www.slot.art.pl. Serdecznie polecamy!
 
Data publikacji: 7 lipca 2013