Carbon Footprint Summit 2020

Zapraszamy do udziału w szczycie klimatycznym Carbon Footprint Summit 2020, który odbędzie się 10.10.2020 w Krakowie. Fairtrade Polska ma przyjemność być Patronem Społecznym tego wydarzenia. 

Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff, wraz z Przestrzenią Partnerską Odpowiedzialnego Biznesu Fair Job Fairs, to wyjątkowa platforma łącząca świat nauki, technologii, aktywizmu społecznego i biznesu. Już 10 października 2020 w krakowskiej Hali Kärcher eksperci z wielu branż i środowisk zgromadzą się, by omówić najnowsze trendy i inspirujące rozwiązania. Działania te mają na celu wpłynąć nie tylko na podniesienie poziomu świadomości społecznej, ale też realnie pomóc zmienić świat. Fair Job Fairs to doskonałe połączenie realnego i wirtualnego miejsca do zaprezentowania odpowiedzialnego, zrównoważonego biznesu, który na co dzień zmienia naszą rzeczywistość wybierając ekologię i ochronę klimatu.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Carbon Footprint, której misją jest poszerzanie świadomości społecznej na temat problematyki śladu węglowego i zmian klimatycznych. Zespół ekspercki Fundacji opracował własny kalkulator śladu węglowego, który dostępny będzie w dwóch wersjach: 1.0 dla osób fizycznych i 2.0 dla przestrzeni biurowej. Premiera kalkulatora 1.0 odbędzie się podczas Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na: https://carbonfootprint2020.com/pl/

Data publikacji: 23 lipca 2020