opp-menu-1-5
Pokaż menu

Kontakt

Serwis www.fairtrade.org.pl jest oficjalną stroną Fundacji „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska i powstał z myślą o integracji działań na rzecz Sprawiedliwego Handlu i promocji systemu Fairtrade w Polsce. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP): KRS 0000473582. Nie prowadzimy działalności gospodarczej.

Dane teleadresowe

Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska
ul. Sławkowska 12, oficyna II piętro (brak windy)
31-014 Kraków
fairtrade@fairtrade.org.pl

Andrzej Żwawa – Prezes Zarządu (+48 603 363 721)
Zbigniew Szalbot – Członek Zarządu (+48 605 045 255)

Dane do faktury

Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska
ul. Sławkowska 12
31-014 Kraków
NIP: 6762469537

Nr konta bankowego:
43 1140 2004 0000 3102 7523 2190

Godziny pracy biura

poniedziałek – piątek: 9 – 17
sobota – niedziela: zamknięte

Lokalizacja biura

Niedaleko dworca kolejowego i autobusowego oraz przystanku autobusowo-tramwajowego „Stary Kleparz”. 50 metrów od Rynku, przy rogu ul. św. Tomasza i ul. Sławkowskiej (równoległa do ul. Floriańskiej). Biuro dzielone z Fundacją Kupuj Odpowiedzialnie: oficyna (podwórko), II piętro (niestety w budynku brak windy), w sąsiedztwie Jazz Rock Cafe i Hardcore Tattoo.

Skontaktuj się z nami
Dane oznaczone gwiazdką (*) są niezbędne, abyśmy w ramach prowadzonych przez nas kampanii mogli odpowiedzieć na Twój e-mail. Administratorem danych jest Fairtrade Polska.

Zapoznałem/-am się i akceptuję politykę prywatności. *

Podając dane nieoznaczone gwiazdką, ułatwiasz nam udzielenie odpowiedzi.

Zgadzam się na przetwarzanie dodatkowych danych w celu ułatwienia odpowiedzi na mojego e-maila i w związku z Kampanią.

Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie bezpośrednim lub otrzymywać informacje nt. naszej działalności, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Zgadzam się na indywidualny kontakt ze mną w przyszłości (poprzez e-mail) w sprawach związanych z działalnością Fundacji.
Zgadzam się na indywidualny kontakt ze mną w przyszłości (poprzez telefon) w sprawach związanych z działalnością Fundacji.
Chcę otrzymywać od czasu do czasu informacje o Waszej działalności poprzez e-mail.
Każdą z powyższych 4 zgód możesz wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie Twoich danych do czasu wycofania zgody. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres ado@fairtrade.org.pl.