Wsparcie dla firm

Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska reprezentuje system Fairtrade w Polsce i działa na rzecz jego rozwoju. Kluczowe znaczenie ma dla nas wspieranie firm, które decydują się na wprowadzanie do oferty produktów ze znakiem FAIRTRADE. Oprócz tego prowadzimy działania edukacyjne, by konsumenci dostrzegali produkty ze znakiem FAIRTRADE oraz rozumieli, dlaczego warto je wybierać.

Zobacz, dlaczego warto poszerzać ofertę produktową o te ze znakiem FAIRTRADE oraz jak wspieramy firmy, które decydują się na taki krok.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wiadomość trafi do naszego zespołu wsparcia firm.

Formularz kontaktowy


Dane oznaczone gwiazdką (*) są niezbędne, abyśmy w ramach prowadzonych przez nas kampanii mogli odpowiedzieć na Twojego e-maila. Administratorem danych jest Fairtrade Polska.
Zapoznałem/-am się i akceptuję politykę prywatności. *
Podając dane nieoznaczone gwiazdką, ułatwiasz nam udzielenie odpowiedzi.
Zgadzam się na przetwarzanie dodatkowych danych w celu ułatwienia odpowiedzi na mojego e-maila i w związku z Kampanią.
Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie bezpośrednim i/lub otrzymywać informacje nt. naszej działalności, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych.
Zgadzam się na indywidualny kontakt ze mną w przyszłości (poprzez e-mail) w sprawach związanych z działalnością Fundacji.
Zgadzam się na indywidualny kontakt ze mną w przyszłości (poprzez telefon) w sprawach związanych z działalnością Fundacji.
Chcę otrzymywać od czasu do czasu informacje o Waszej działalności poprzez e-mail.
Każdą z powyższych 4 zgód możesz wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie Twoich danych do czasu wycofania zgody. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres ado@fairtrade.org.pl.