Dla ludzi, dla planety – zamów materiały na Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu 2019

Pomóż nam promować Sprawiedliwy Handel! Zaplanuj wydarzenie i zamów materiały przydatne do realizacji!

Co roku w maju na całym świecie organizowanych jest wiele wydarzeń związanych ze Sprawiedliwym Handlem. Nie inaczej będzie w tym roku, dlatego przygotowaliśmy plakaty i ulotki, które pomogą Wam w realizacji działań.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami i zamawiania ich poprzez wypełnienie formularza w dolnej części strony.

Materiały wyślemy bezpłatnie pod koniec kwietnia / na początku maja, na adres podany w formularzu. Prosimy pamiętać, że poniższe materiały nie zostały jeszcze sfinalizowane, w związku z czym zastrzegamy sobie prawo ich zmiany oraz ograniczenia wysyłanych ilości.

Plakat A3 – Dla ludzi, dla planety

Plakat w formacie A3 zachęcający do wzięcia udziału w obchodach Światowego Dnia Sprawiedliwego Handlu 2019.

Plakat A3 – Dlaczego warto wybierać Fairtrade?

Plakat w formacie A3 informuje o korzyściach, jakie Fairtrade daje drobnym rolnikom i pracownikom najemnym w krajach globalnego Południa.

Ulotka A4 – Dlaczego warto wybierać Fairtrade?

Ulotka A4 składana na 3 części informuje o korzyściach, jakie Fairtrade daje drobnym rolnikom i pracownikom najemnym w krajach globalnego Południa.

Ulotka A4 – Co oznacza znak FAIRTRADE?

Ulotka A4 składana na 3 części informuje, czym jest Fairtrade, jak działa, jakimi kieruje się standardami oraz jakie korzyści przynosi rolnikom z krajów globalnego Południa.

Ulotka harmonijkowa – Co to jest Fairtrade?

Ulotka składana w harmonijkę opisująca system Fairtrade, jego zalety oraz jak wspierać Fairtrade w Polsce.

Formularz zamówienia bezpłatnych materiałów

Ze względów logistycznych wyłączyliśmy możliwość zamawiania materiałów na tej stronie, ale nadal można zamawiać ogólne materiały na stronie Materiały dla ciebie.

Dofinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach międzynarodowego projektu „Trade Fair, Live Fair: Raising Awareness and Mobilizing the European Public to Advance Consumption patterns that Nurture the Sustainable Development Goals”. Za treść odpowiada Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska, a wyrażone poglądy niekoniecznie odzwierciedlają oficjalne stanowisko Unii Europejskiej.

Data publikacji: 26 marca 2019