II Forum Fairtrade

Zapraszamy do udziału w 2. edycji Forum Fairtrade, które odbędzie się 18 października w godzinach 14.00-17.00, podczas łódzkich targów Natura Food & BeEco.

Celem II Forum Fairtrade jest prezentacja najnowszych trendów na rynku Fairtrade w kraju i za granicą i ułatwienie kontaktów działającym w Polsce firmom związanym z systemem Fairtrade.

Tegoroczną edycję forum uświetni międzynarodowe grono ekspertów.

Agenda

Zaplanowana przerwa kawowa i lunch będą doskonałymi okazjami do networkingu. Uczestnicy II Forum Fairtrade otrzymają darmowe bilety wstępu na targi Natura Food & BeEco. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza* do dnia 15.10.2019. Liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

 

*Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń. Po pozytywnym zweryfikowaniu zgłaszający otrzyma powiadomienie drogą e-mailową w dniu 16.10.2019.

Wydarzenie realizowane w ramach międzynarodowych projektów „Trade Fair, Live Fair: Raising Awareness and Mobilizing the European Public to Advance Consumption Patterns that Nurture the Sustainable Development Goals” (finansowanego ze środków Unii Europejskiej) oraz “V4 Cooperation for moving forward fair trade as socially innovative economic model” (finansowanego z funduszu wyszehradzkiego). Za treść odpowiada Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska.

 

 

 

Data publikacji: 18 sierpnia 2019