Gdzie kupić kawę Fairtrade?

Sprawdź, gdzie można kupić kawę Fairtrade.

Każda okazja jest dobra, aby napić się kawy. Wybierając kawę z certyfikatem Fairtrade, możemy jednocześnie wspierać rolników, którzy ją uprawiają, tak aby mogli żyć i pracować w godnych warunkach. Aby pomóc Wam w znalezieniu kawy Fairtrade podczas zakupów, wypadu na miasto lub w podróży, stworzyliśmy listę miejsc, w których jest ona dostępna. Poniższa lista z pewnością nie jest kompletna, mamy jednak nadzieję, że będzie pomocna.

Sklepy i sieci handlowe

Kawa Fairtrade na stacjach benzynowych PKN ORLEN

Kawa Stop Cafe oferowana na stacjach benzynowych PKN Orlen już od 2008 ma certyfikat Fairtrade. Pod koniec 2019 roku kawę Fairtrade można było kupić w ponad 1800 stacji na terenie naszego kraju. Na stacjach można kupić kawę Stop Cafe z automatu, jak również mieloną i ziarnistą w paczkach. Oprócz tego kawa Fairtrade dostępna jest również na stacjach Benzina w Czechach i Słowacji oraz na niemieckich stacjach Star należących do PKN Orlen.

Sklepy internetowe

Kawę Fairtrade można też kupić w licznych sklepach internetowych. Proponujemy użyć wyszukiwarek internetowych, porównywarek cen, serwisów aukcyjnych i tym podobnych narzędzi. Każde z nich zwraca w wynikach kawę Fairtrade. Część z nich mozna znaleźć tutaj.
Życzymy udanych zakupów!
Data publikacji: 20 maja 2016