Seminarium „W kierunku turystyki Fair Trade”

Szanowni Państwo!
Z przyjemnością zapraszamy na seminarium poświęcone zrównoważonej i społecznie odpowiedzialnej turystyce. Jego ramowy program znajduje się poniżej.

Cele seminarium:


Seminarium odbędzie się w Krakowie z dniach 11-12.09.2017 (poniedziałek 11.00-18.00 i wtorek 10.00-17.00). Poprowadzi je Maurizio Davolio, prezydent AITR, włoskiej sieci odpowiedzialnej turystyki (tłumaczenie konsekutywnie z języka angielskiego na polski). Udział jest całkowicie bezpłatny. Zapewniamy posiłki, a osobom spoza Krakowa, które wyrażą taką potrzebę, także zwrot kosztów podróży i noclegi, pod warunkiem udziału w całości seminarium (istnieje możliwość dostosowania czasu jego trwania do godzin przyjazdów i odjazdów uczestników).

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienia formularza w nieprzekraczalnym terminie do środy 30.08.2017 włącznie. Odpowiedzi ws. przyjęcia na seminarium oraz informacje techniczne podamy do dnia 1.09.2017.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Seminarium „W kierunku turystyki Fair Trade” – wstępny program

Kraków, 11-12 września 2017

Dzień 1 (poniedziałek)

Dzień 2 (wtorek)

Seminarium będzie prowadzone w interakcji z uczestnikami: prezentacja przypadków, problemów, pomysłów; poszukiwanie konkretnych form przyszłej współpracy, również w ramach programów europejskich.

Dofinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach międzynarodowego projektu „Social & Solidarity Economy as Development Approach for Sustainability (SSEDAS) in EYD 2015 and beyond”. Za treść odpowiada Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska, a wyrażone poglądy niekoniecznie odzwierciedlają oficjalne stanowisko Unii Europejskiej.

 

Data publikacji: 22 sierpnia 2017