Slot Art Festival 2011

Slot Art Festival to jeden z najciekawszych w Polsce festiwali kultury alternatywnej, a do tego bardzo przyjazny dla Sprawiedliwego Handlu!

Slot Art Festival 2011
Lubiąż k/Wrocławia, 5–9 lipca
www.slot.art.pl
 
Slot Art Festival to jeden z najciekawszych w Polsce festiwali kultury alternatywnej. Nieprzerwanie, od dziewętnastu lat, przyciąga tysiące ludzi pełnym różnorodności programem i niepowtarzalną atmosferą. W tym roku na dużej scenie m.in. Kim Nowak, Izrael, The Poise Rite i Luxtorpeda.
 
Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków TwórczychProgram festiwalu obejmuje dziesiątki koncertów rozgrywających się na 8 scenach, ponad 130 warsztatów z różnych dziedzin sztuki, wykłady, wystawy, projekcje filmowe oraz happeningi. W tym roku na festiwalu pojawi się także projekt Extreme Summer – z siatkówką plażową i skimboardem. A wszystko to rozgrywa się w monumentalnych wnętrzach perły dolnośląskiej architektury – barokowego Opactwa Cystersów.
 
Z pewnością nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie w ciągu 5 dni i nocy doświadczyć można aż tylu wrażeń słuchowych, wzrokowych i estetycznych. To prawdziwa uczta dla miłośników kultury! Na festiwalu tradycyjnie nie zabraknie też stoisk z produktami Sprawiedliwego Handlu oraz organizacji zajmujących się popularyzowaniem tego ruchu w Polsce.
Data publikacji: 14 czerwca 2011