Slow Weekend nad Wisłą (2018)

W najbliższy weekend zapraszamy na wakacyjna edycja targów Slow Weekend na nadwiślańskich Nowych Bulwarach. Nasza ekipa też tam będzie!

Letnia odsłona targów Slow Weekend odbędzie się po raz pierwszy w drugi weekend lipca na nowo otwartych stołecznych Bulwarach. Na spacerujących nad Wisłą czekają starannie dobrani wystawcy i twórcy produktów „slow”: polscy projektanci, wyjątkowi rękodzielnicy i lokalni dostawcy. Wakacyjna edycja weekendowych targów Grupy Slow, którym towarzyszy hasło #KupujLepszeProdukty, to okazja do inspirujących spotkań i rozmów z twórcami rzeczy i przedmiotów, które towarzyszą nam na co dzień.

Nadwiślańskim targom towarzyszyć będą aktywności, prelekcje i warsztaty w rytmie „slow”, m.in.: wicie wianków ze świeżych kwiatów, upcyclingowe szycie własnych toreb i bezodpadowych gadżetów, nadruki DIY na koszulkach, workach i torbach, ekologiczne warsztaty dla dzieci (sadzenie papieru z którego później wyrosną rośliny), pogadanka o pszczelarstwie miejskim i robienie świec z wosku, animacje i gry na temat odpowiedzialnej konsumpcji, ekologii i Sprawiedliwego Handlu, #slowlife – o minimaliźmie i „zero waste” dla początkujących, #slowlife – o życiu z dala od miasta, #slowfashion – o odpowiedzialnej modzie, a w tle – grana na żywo muzyka z winyli.

Informacje szczegółowe

Data publikacji: 12 lipca 2018