Spotkaj się z nami podczas Open Eyes Economy Summit 2022

Spotkajmy się na VII Kongresie Open Eyes Economy Summit, który odbędzie się w dniach 22 i 23 listopada 2022 r. w ICE Kraków.

Open Eyes Economy Summit (OEES) to Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości, który od 2016 r. z pomocą wybitnych osobistości ze świata nauki, ekonomii i kultury udowadnia, że biznes i gospodarka powinny opierać się na wartościach społecznych.

Będziemy obecni podczas wydarzenia na stoisku Fairtrade na 1 piętrze. Na naszym stoisku nie tylko dowiecie się więcej o Sprawiedliwym Handlu, ale także napijecie się pysznej kawy i herbaty z certyfikatem Fairtrade. Do napojów polecamy cukier oraz napój kokosowy – również z certyfikatem Fairtrade. Do zobaczenia w Krakowie, 22 i 23 listopada!

Odbierz bezpłatną wejściówkę na OEES i posłuchaj prelekcji o Fairtrade

Zapraszamy na specjalne spotkanie z Sugumarem Ramanem, Dyrektorem Operacyjnym FLOCERT – jednostki certyfikującej, która przeprowadza audyty i weryfikuje spółdzielnie rolnicze oraz przedsiębiorstwa pod kątem przestrzegania standardów Fairtrade. Podczas prezentacji będzie można dowiedzieć się więcej na temat procesu certyfikacji Fairtrade oraz poznać najnowsze dane na temat rynku produktów Fairtrade w Polsce. Prelekcja pt. „Fairtrade – mały znak, wielka zmiana. O systemie certyfikacji Fairtrade” odbędzie się we wtorek (22.11.2022) o godz. 15:15 w przestrzeni Scena Studio. Otrzymaj bezpłatny bilet wstępu na OEES – wypełnij formularz dostępny poniżej.

baner-OEES-prelekcja-www-3

Program spotkania:

  1. Wstęp i przedstawienie prelegentów | Zbigniew Szalbot, Member of the Management Board, Fairtrade Polska
  2. O certyfikacji Fairtrade (prezentacja w jęz. angielskim) | Sugumar Raman, Director of Operations, FLOCERT
  3. Rynek produktów Fairtrade w Polsce | Michał Bryda-Przybyszewski, PR & Communications Manager, Fairtrade Polska

Zachęcamy do rozmowy i zadawania pytań po prelekcji.

Dla przedstawicieli firm przygotowaliśmy 10 bezpłatnych wejściówek na VII Kongres Open Eyes Economy Summit. Zarezerwuj bezpłatny bilet i weź udział w spotkaniu z Fairtrade Polska oraz naszym gościem specjalnym – Sugumarem Ramanem, Dyrektorem Operacyjnym FLOCERT.

Wypełnij formularz, aby zarezerwować bezpłatny bilet wstępu

Uwaga – tylko 10 pierwszych osób otrzyma darmowy bilet na OEES. Liczy się kolejność zgłoszeń. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub wiadomość na adres e-mail: marketing@fairtrade.org.pl
Dane oznaczone gwiazdką (*) są niezbędne, abyśmy w ramach prowadzonych przez nas kampanii mogli odpowiedzieć na Twój e-mail. Administratorem danych jest Fairtrade Polska.

Zapoznałem/-am się i akceptuję politykę prywatności. *

Podając dane nieoznaczone gwiazdką, ułatwiasz nam udzielenie odpowiedzi.

Zgadzam się na przetwarzanie dodatkowych danych w celu ułatwienia odpowiedzi na mojego e-maila i w związku z Kampanią.

Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie bezpośrednim lub otrzymywać informacje nt. naszej działalności, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Zgadzam się na indywidualny kontakt ze mną w przyszłości (poprzez e-mail) w sprawach związanych z działalnością Fundacji.
Zgadzam się na indywidualny kontakt ze mną w przyszłości (poprzez telefon) w sprawach związanych z działalnością Fundacji.
Chcę otrzymywać od czasu do czasu informacje o Waszej działalności poprzez e-mail.
Każdą z powyższych 4 zgód możesz wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie Twoich danych do czasu wycofania zgody. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres ado@fairtrade.org.pl.

OEES 2022 – tematyka tegorocznej edycji Kongresu

Najwięcej uwagi podczas OEES 2022 poświęcone zostanie wiarygodności ekonomicznej państwa, a także instytucji i przedsiębiorstw. Punktem wyjścia do wieloaspektowej dyskusji na ten temat będą wnioski z obecnie przygotowywanego raportu „Indeks wiarygodności ekonomicznej Polski”.

Wśród ścieżek tematycznych bloków FIRMA-IDEA, MIASTO-IDEA i MARKA – KULTURA znajdą się: prawa człowieka w biznesie, w kontekście potrzeb pracowników, jakie uwydatniła pandemia COVID-19; społeczny i instytucjonalny wymiar regeneracji miast wobec wyzwań klimatycznych; miasta przystosowane do potrzeb młodego pokolenia; design-thinking i „ko-kreacja” w tworzeniu usług publicznych i empatycznych organizacji; Green Deal i aspekty jego finansowania, a także konflikty, które wokół niego narastają.

Dyskutując o bieżących problemach współczesnego świata, nie sposób pominąć tematu trwającej wojny w Ukrainie. Ścieżka specjalna “Open Eyes to Ukraine” poświęcona będzie najważniejszym kwestiom gospodarczym, społecznym, politycznym i kulturalnym, kierunkom rozwoju współpracy pomiędzy Polską i Ukrainą, a także aktualnym i przyszłym potrzebom mieszkańców Ukrainy.

Kup bilet i weź udział >

Dla studentów z aktualną legitymacją studencką przewidziano wstęp wolny po wypełnieniu formularza online.

Sprawdź szczegółowy program wydarzenia >

Data publikacji: 10 listopada 2022