Targi Bio Expo Warsaw 2019

11-13 października 2019 r. Warszawa stanie się ekologiczną stolicą Polski! Nowe spojrzenie, nowe możliwości, nowe perspektywy! Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw, podczas których wystąpi nasz przedstawiciel – Tomasz Makowski.

Wśród ponad 150 wystawców znajdują się firmy zarówno z Polski jak i zagranicy. Producenci, dystrybutorzy przedstawią tylko produkty certyfikowane. Będzie można porozmawiać bezpośrednio z wytwórcami i zapoznać się nowościami spośród wszystkich wystawionych marek.

Specjalnie na ten jesienny weekend organizatorzy BIOEXPO Warsaw przygotowują dla Państwa mnóstwo atrakcji. W piątek i sobotę do odwiedzenia targów organizatorzy zapraszają głównie przedstawicieli biznesu. Będzie to idealna okazja do zapoznania się z trendami, nowościami rynkowymi oraz do nawiązania relacji biznesowych i skorzystania ze specjalnych targowych ofert. To też niepowtarzalna okazja do skorzystania z programu Hosted Buyers.

Konsumenci najwięcej atrakcji znajdą dla siebie w niedzielę. Tego dnia ambasadorzy ekologicznego stylu życia: Katarzyna Bosacka, Mama Alergika Gotuje oraz Grzegorz Łapanowski będą opowiadać, gotować, doradzać i przekonywać do zmiany swoich nawyków żywieniowych i stylu życia poprzez wykluczenie produktów konwencjonalnych na korzyść tych w jakości BIO, ORGANIC i EKO. Będzie można zrobić zakupy na BioBazarze Special Edition, zjeść BIO brunch, świeżo wypiekane pieczywo, napić się ekologicznych smoothies, kawy, soków. Na wspólne gotowanie zaprasza Fundacja Szkoła na Widelcu, która od lat pracuje na rzecz dobrego żywienia pokazując dzieciom jak jeść zdrowo i smacznie.

Kongres BioExpo

W ramach targów odbędzie się trzydniowy Kongres BioExpo, podczas którego kompleksowo zostanie podjęta tematyka rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości. Eksperci i praktycy dyskutować będą również o zdrowiu, zagrożeniu jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej planety i na wiele innych tematów. W bloku tematycznym ,,Tworzę rynek eko – panel branży żywności ekologicznej”, który odbędzie się 11.10.2019 w godz. 12:00-16:30, wystąpi nasz przedstawiciel Tomasz Makowski z prelekcją pt. „Czy możliwy jest produkt jednocześnie ekologiczny i etyczny?”.

Godziny otwarcia targów

11.10.2019 godz. 10.00 – 18.00
12.10.2019 godz. 10.00 – 18.00
11.10.2019 godz. 10.00 – 17.00

Miejsce targów

Ptak Warsaw Expo
Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn

Rejestracja

Rejestracja B2B/bezpłatny bilet https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/
Program Hosted Buyers https://bioexpo.pl/hosted-buyers/

Więcej informacji o imprezie, programie targów, liście wystawców oraz innych atrakcjach poza wystawienniczych na stronie www.bioexpo.pl i na profilach na Facebooku i Instagramie: bioexpo.warsaw.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: 16 sierpnia 2019