Targi Natura Food & Be Eco 2019

Zapraszamy na XII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz VIII Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO”, które odbędą się w dniach 18 – 20 października w Hali Expo-Łódź. Weźmie w nich udział ponad 350 wystawców z całego świata, w tym również my! 

Świadome odżywianie, polityka zero waste, foodsharing, idea do it yourself – ciężko o bardziej aktualne tematy. Wszystkie z nich będzie można znaleźć w programie tegorocznych Targów Natura Food & Be Eco.

Wystawcy

Obecność potwierdzili najlepsi polscy producenci produktów ekologicznych oraz firmy z Korei Południowej, Palestyny, Sri Lanki, Szwecji, Grecji, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Litwy, Czech i Niemiec.
Na każdego odbiorcę czeka szereg atrakcji. Tą – co roku – najbardziej wyczekiwaną są premiery produktowe. Pojawią się nowe firmy oferujące szeroką gamę produktów i ciekawych rozwiązań, które dopiero co pojawiły się na rynku. Jak co roku zadbano też o odpowiednią reprezentację wysokiej jakości produktów regionalnych opartych na tradycyjnych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie recepturach. Zobacz katalog wystawców.

II Kongres Ekobranży i BioBiznes Forum

Na fali zainteresowania ubiegłorocznym Kongresem EKOBRANŻY impreza powraca w rozszerzonej formule. Wśród tematów najnowsze trendy rynkowe, skuteczny marketing ekoproduktów, możliwości rozwoju sklepów specjalistycznych na rynku pełnym wyzwań. Odświeżone zostanie również BIObiznes Forum, którego program skierowany będzie do właścicieli sklepów jak również do całego sektora HoReCa. To świetna okazja, żeby dowiedzieć się kim tak naprawdę jest klient wege, co tak właściwie charakteryzuje BIOżywność, czy poznać zalety i wady sprzedaży internetowej.
Platforma B2B, która będzie po raz pierwszy dostępna dla wszystkich Wystawców oraz przedstawicieli branży aktywnie wesprze przedsiębiorców w rozwoju biznesu w branży ekologicznej.

Pokazy

Miłośnicy dobrego smaku z pewnością odwiedzą strefę pokazów kulinarnych, w której goście imprezy przy użyciu dostępnych na targach produktów wyczarują pyszne dania i przekąski.
Z kolei osoby dbające o cerę zainteresują się wegańskim makijażem, którego pokazy przygotuje PINK MINK Studio.
Nie zabraknie również warsztatów utrzymanych w duchu DIY. Ich uczestnicy przekonają się jak łatwo zrobić peeling do twarzy lub ciała czy kwiatowe toniki do twarzy inspirując się wyłącznie naturą.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w strefie Stowarzyszenia Polska Ekologia.
Data publikacji: 17 sierpnia 2019