Uzyskanie licencji Fairtrade – seminarium dla firm

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym seminarium!

Koalicja Sprawiedliwego Handlu, Fairtrade International oraz Biuro Projektowe UNDP w Polsce mają zaszczyt zaprosić na bezpłatne seminarium dotyczące możliwości uzyskania licencji Fairtrade.
 
Znak certyfikacyjny FairtradeNa opakowaniach ponad 27 000 produktów widnieje już znak certyfikacyjny Fairtrade, a jego rozpoznawalność w Europie kształtuje się na poziomie około 60 procent. Również w Polsce coraz więcej osób kojarzy ten system certyfikacji – według tegorocznego internetowego badania firmy GlobeScan znak FAIRTRADE rozpoznaje co czwarty internauta.
 
W związku z rosnącą liczbą pytań o możliwość uzyskania licencji na korzystanie ze znaku FAIRTRADE postanowiliśmy zorganizować seminarium dla firm zainteresowanych tym tematem. 
 
Data i godzina seminarium
20 października, 11:00-17:00
 
Miejsce
Hotel Gromada (niedaleko lotniska)
Sala Agat (poziom -1)
ul. 17 Stycznia 32 
Warszawa  
 
Lokalizacja hotelu w mapach google.
 
Cele seminarium
Podczas seminarium odbędą się również warsztaty, w trakcie których uczestnicy będą mieli możliwość poznać w praktyce cały proces ubiegania się o licencję.
 
Aby wziąć udział w seminarium, prosimy zarejestrować się, wypełniając poniższy formularz. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny (605 045 255).
 
Projekt „Zintegrowany System Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
Ekonomia Społeczna - UNDP
 
Kapitał Ludzki - Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich - Unia Europejska
Data publikacji: 21 października 2011