Wzmacnianie Sprawiedliwego Handlu – zaproszenie na konferencję

Jak rozwija się Sprawiedliwy Handel w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, jak promować tę ideę, i jak wygląda ona z perspektywy małych i dużych firm? Zapraszamy na konferencję „Strengthening Fair Trade in Central and Eastern Europe”.

Koalicja Sprawiedliwego Handlu ma zaszczyt zaprosić na konferencję „Strengthening Fair Trade in Central and Eastern Europe”, która odbędzie się w dniach 29-30 listopada 2010 r. w Warszawie. Konferencja jest organizowana przez Koalicję Sprawiedliwego Handlu i Fairtrade Labelling Organizations International (FLO).
 
W trakcie konferencji chcemy m.in. przedstawić najnowsze trendy dotyczące Sprawiedliwego Handlu, sposoby jego rozwoju z perspektywy organizacji pozarządowych i biznesu oraz zaoferować udział w jednym z dwóch praktycznych warsztatów. Pierwszy dotyczy certyfikacji produktów, drugi możliwości współpracy z FLO.
 
Wykłady i warsztaty będą prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Udział w nich jest bezpłatny. 
 
Program konferencji oraz inne przydatne informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej www.2010conference.fairtrade.org.pl. W serwisie znajduje się również formularz zgłoszenia na konferencję. Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada. Uprzejmie prosimy o możliwie najwcześniejszą rezerwację z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. 
Data publikacji: 19 października 2010