Zamów materiały na World Fairtrade Challenge 2018!

Pomóż nam promować Sprawiedliwy Handel! Zaplanuj wydarzenie i zamów materiały potrzebne do jego rozreklamowania!

Co roku w maju na całym świecie organizowanych jest wiele wydarzeń związanych ze Sprawiedliwym Handlem. Nie inaczej będzie w tym roku, dlatego przygotowaliśmy plakaty, ulotki oraz przewodnik z propozycjami działań.

W związku z tym serdecznie prosimy o zapoznanie się z poniższymi materiałami i zgłoszenie zapotrzebowania na nie, poprzez wypełnienie formularza w dolnej części strony.

Materiały wyślemy bezpłatnie pod koniec kwietnia / na początku maja, na adres podany w formularzu. Prosimy pamiętać, że poniższe materiały nie zostały jeszcze sfinalizowane, w związku z czym zastrzegamy sobie prawo ich zmiany oraz ograniczenia wysyłanych ilości.

Przewodnik z pomysłami i inspiracjami

Przewodnik z praktycznymi pomysłami i inspiracjami, jak promować kwestie sprawiedliwości oraz Sprawiedliwego Handlu w ramach kampanii #stand4fairness (stań po stronie sprawiedliwości).

Plakat A3 – #Stand4Fairness

Plakat w formacie A3 zachęcający do włączenia się w World Fairtrade Challenge 2018.

Plakaty A3 – Fairtrade zmienia mój świat!

Dwie wersje plakatu w formacie A3, które informują o korzyściach, jakie Fairtrade daje rolnikom – w tym przypadku José z Dominikany oraz Rose z Kenii.

Plakat A3 – Dlaczego warto wybierać Fairtrade?

Plakat w formacie A3 informuje o korzyściach, jakie Fairtrade daje drobnym rolnikom i pracownikom najemnym w krajach globalnego Południa.

Ulotka A4

Ulotka A4 składana na 3 części informuje o korzyściach, jakie Fairtrade daje drobnym rolnikom i pracownikom najemnym w krajach globalnego Południa.

Formularz zamówienia bezpłatnych materiałów

Ze względów logistycznych wyłączyliśmy możliwość zamawiania materiałów na tej stronie, ale nadal można zamawiać ogólne materiały na stronie Materiały dla ciebie.

Dofinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach międzynarodowego projektu „Trade Fair, Live Fair: Raising Awareness and Mobilizing the European Public to Advance Consumption patterns that Nurture the Sustainable Development Goals”. Za treść odpowiada Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska, a wyrażone poglądy niekoniecznie odzwierciedlają oficjalne stanowisko Unii Europejskiej.

Data publikacji: 21 marca 2018