Zamów materiały na World Fairtrade Challenge 2018!

Pomóż nam promować Sprawiedliwy Handel! Zaplanuj wydarzenie i zamów materiały potrzebne do jego rozreklamowania!

Co roku w maju na całym świecie organizowanych jest wiele wydarzeń związanych ze Sprawiedliwym Handlem. Nie inaczej będzie w tym roku, dlatego przygotowaliśmy plakaty, ulotki oraz przewodnik z propozycjami działań.

W związku z tym serdecznie prosimy o zapoznanie się z poniższymi materiałami i zgłoszenie zapotrzebowania na nie, poprzez wypełnienie formularza w dolnej części strony.

Materiały wyślemy bezpłatnie pod koniec kwietnia / na początku maja, na adres podany w formularzu. Prosimy pamiętać, że poniższe materiały nie zostały jeszcze sfinalizowane, w związku z czym zastrzegamy sobie prawo ich zmiany oraz ograniczenia wysyłanych ilości.

Przewodnik z pomysłami i inspiracjami

Przewodnik z praktycznymi pomysłami i inspiracjami, jak promować kwestie sprawiedliwości oraz Sprawiedliwego Handlu w ramach kampanii #stand4fairness (stań po stronie sprawiedliwości).

Plakat A3 – #Stand4Fairness

Plakat w formacie A3 zachęcający do włączenia się w World Fairtrade Challenge 2018.

Plakaty A3 – Fairtrade zmienia mój świat!

Dwie wersje plakatu w formacie A3, które informują o korzyściach, jakie Fairtrade daje rolnikom – w tym przypadku José z Dominikany oraz Rose z Kenii.

Plakat A3 – Dlaczego warto wybierać Fairtrade?

Plakat w formacie A3 informuje o korzyściach, jakie Fairtrade daje drobnym rolnikom i pracownikom najemnym w krajach globalnego Południa.

Ulotka A4

Ulotka A4 składana na 3 części informuje o korzyściach, jakie Fairtrade daje drobnym rolnikom i pracownikom najemnym w krajach globalnego Południa.

Formularz zamówienia bezpłatnych materiałów

Ze względów logistycznych wyłączyliśmy możliwość zamawiania materiałów na tej stronie, ale nadal można zamawiać ogólne materiały na stronie Materiały dla ciebie.