Zaplanuj wydarzenie – zamów materiały!

Zaangażuj się w popularyzowanie idei Sprawiedliwego Handlu. Zaplanuj wydarzenie i zamów materiały potrzebne do jego rozreklamowania!

Co roku w maju na całym świecie organizowanych jest wiele wydarzeń związanych ze Sprawiedliwym Handlem. Nie inaczej będzie w tym roku, dlatego z myślą o wsparciu Państwa działań przygotowaliśmy plakaty, ulotki oraz kartki pocztowe.

W związku z tym serdecznie prosimy o zapoznanie się z poniższymi materiałami i zgłoszenie zapotrzebowania na nie, poprzez wypełnienie formularza w dolnej części strony.

Materiały wyślemy bezpłatnie pod koniec kwietnia, na adresy podany w formularzu. Prosimy pamiętać, że poniższe materiały nie zostały jeszcze sfinalizowane, w związku z czym zastrzegamy sobie prawo ich zmiany oraz ograniczenia wysyłanych ilości.

Plakat A3 – Przyjdź na majówkę Fairtrade

Plakat w formacie A3 z miejscami do ręcznego wpisania szczegółów organizowanych przez Państwa wydarzeń.

Plakat A3 – Pokaż wszystkim, że warto kupować Fairtrade

Trzy wersje plakatu w formacie A3, które zachęcają do tworzenia mody na Fairtrade poprzez angażowanie konsumentów w promowanie Sprawiedliwego Handlu w mediach społecznościowych.

Plakat A3 – Dlaczego warto wybierać Fairtrade?

Plakat w formacie A3 informuje o korzyściach, jakie Fairtrade daje drobnym rolnikom i pracownikom najemnym w krajach globalnego Południa.

Ulotka A4

Ulotka A4 składana na 3 części informuje o korzyściach, jakie Fairtrade daje drobnym rolnikom i pracownikom najemnym w krajach globalnego Południa.

Kartka pocztowa

Kartka pocztowa przeznaczona do rozdawania wśród uczestników organizowanych przez Państwa wydarzeń. Treść taka sama jak na plakacie “Pokaż wszystkim, że warto kupować Fairtrade”.

Formularz zapotrzebowania na bezpłatne materiały


Dane zamawiającego


Zgłaszam zapotrzebowanie na następujące bezpłatne materiały

Plakat „Przyjdź na majówkę Fairtrade”:
Plakat „Pokaż wszystkim, że warto kupować Fairtrade”:
Plakat „Dlaczego warto wybierać Fairtrade?”:
Ulotka A4:
Kartka pocztowa:

Informacje o planowanym wydarzeniu


* – pola wymagane

Data publikacji: 9 marca 2017