Działania Fairtrade w obliczu zmian klimatu

Zmiany klimatu to rzeczywistość społeczności rolniczych. Wiejskie społeczności odczuwają je najbardziej, mimo że najmniej przyczyniają się do ich powstawania. Wszyscy – organizacje, firmy i konsumenci – powinni stale dążyć do ograniczania emisji CO2 i wspierania projektów minimalizacji negatywnych skutków zmian klimatu na społeczności najbardziej na nie narażone. W wielu miejscach już podejmuje się działania adaptacyjne. Rolnicy potrzebują jednak wsparcia technologicznego i finansowego, by mogli skutecznie podejmować te nowe wyzwania. Ulotka Opublikowano: 2019 r.
Wydawca: Fairtrade Polska
Pobierz wersję cyfrową

Formularz zamówienia

1. Wybierz ilość

zdjęcie materiał rodzaj ilość

2. Wybierz pozostałe materiały (opcjonalnie)

3. Dane zamawiającego

* - pola obowiązkowe

Dane oznaczone gwiazdką (*) są niezbędne, abyśmy mogli w ramach prowadzonych przez nas kampanii dostarczać zamówione materiały. Administratorem danych jest Fairtrade Polska.

Podając dane nieoznaczone gwiazdką, ułatwiasz nam udzielenie odpowiedzi.

Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie bezpośrednim i/lub otrzymywać informacje nt. naszej działalności, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Każdą z powyższych 4 zgód możesz wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie Twoich danych do czasu wycofania zgody. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres ado@fairtrade.org.pl.