Weź udział w konkursie „Wybieram Fairtrade”

Pokaż, że wybierasz produkty ze znakiem FAIRTRADE i wygraj super zestaw produktów Fairtrade! Zapraszamy do udziału w konkursie, który odbędzie się w czasie Miesiąca Fairtrade (12.04-12.05.2021). 

Chcemy, by w trakcie Miesiąca Fairtrade jak najwięcej mieszkańców Polski dowiedziało się, że Fairtrade to sprawdzony sposób na poprawę sytuacji społeczności rolniczych, żyjących z uprawy kawy, herbaty czy kakao. Pomóż nam dotrzeć do innych! Weź udział w naszym konkursie „Wybieram Fairtrade”!

Zadanie konkursowe

  1. Kup dowolny produkt lub produkty ze znakiem FAIRTRADE
    Podstawowy znak FAIRTRADE Znak FAIRTRADE dla jednego surowca - np. dla kakao
  2. Zrób selfie lub dowolne inne zdjęcie przedstawiające kupiony/e produkt/y
  3. W dniach 12.04-12.05 opublikuj zrobione zdjęcie na swoim Instagramie lub Facebooku, dodając hashtagi #MiesiacFairtrade, #wybieramfairtrade oraz oznaczając @fairtradepolska. Zdjęcie musi być widocznie publicznie, byśmy mogli je zobaczyć.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 12 kwietnia do 12 maja 2021.

Nagrody

Nagrodą główną za najciekawsze zdjęcie jest ekspres do kawy 4Swiss Modena A6 (o wartości 1699 zł) wraz z zapasem 10 kg kaw ziarnistych z certyfikatem Fairtrade, ufundowany przez firmę Miko Pac.

Zdjęcia poglądowe nagród.

Ponadto, wyróżnimy 2 autorów/autorki, którzy otrzymają atrakcyjne zestawy produktów Fairtrade (każdy o wartości 500 zł), ufundowane przez Miko Pac oraz Fairtrade Polska.

W skład zestawu produktów wchodzą:

Zdjęcia poglądowe nagród.

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu w pliku PDF możesz pobrać tutaj

Powodzenia!

Konkurs jest częścią Miesiąca Fairtrade.

Data publikacji: 9 kwietnia 2021