Weź udział w konkursie „Wybieram Fairtrade”

Pokaż, że wybierasz produkty ze znakiem Fairtrade i wygraj super zestaw produktów Fairtrade! Zapraszamy do udziału w konkursie, który odbędzie się w czasie Miesiąca Fairtrade (12.04-12.05.2021). 

Chcemy, by w trakcie Miesiąca Fairtrade jak najwięcej mieszkańców Polski dowiedziało się, że Fairtrade to sprawdzony sposób na poprawę sytuacji społeczności rolniczych, żyjących z uprawy kawy, herbaty czy kakao. Pomóż nam dotrzeć do innych! Weź udział w naszym konkursie „Wybieram Fairtrade”!

Zadanie konkursowe

  1. Kup dowolny produkt lub produkty ze znakiem FAIRTRADE
    Podstawowy znak FAIRTRADE Znak FAIRTRADE dla jednego surowca - np. dla kakao
  2. Zrób selfie lub dowolne inne zdjęcie przedstawiające kupiony/e produkt/y
  3. W dniach 12.04-12.05 opublikuj zrobione zdjęcie na swoim Instagramie lub Facebooku, dodając hashtagi #MiesiacFairtrade, #wybieramfairtrade oraz oznaczając @fairtradepolska.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 12 kwietnia do 12 maja 2021.

Nagrody

Nagrodą główną za najciekawsze zdjęcie jest ekspres do kawy 4Swiss Modena A6 (o wartości 1699 zł) wraz z zapasem 10 kg kaw ziarnistych z certyfikatem Fairtrade, ufundowany przez firmę Miko Pac.

 

Ponadto, wyróżnimy 2 autorów/autorki, którzy otrzymają atrakcyjne zestawy produktów Fairtrade (każdy o wartości 500 zł), ufundowane przez Fairtrade Polska.

W skład zestawu produktów wchodzą:

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu w pliku PDF możesz pobrać tutaj

Powodzenia!

Konkurs jest częścią Miesiąca Fairtrade.

Data publikacji: 12 kwietnia 2021