Wyniki konkursu „Wybieram Fairtrade”

Dziękujemy za udział w fotokonkursie „Wybieram Fairtrade”. Gratulujemy autorkom i autorom nagrodzonych prac!

Konkurs „Wybieram Fairtrade”, odbywający się w ramach Miesiąca Fairtrade 2021, trwał od 12 kwietnia do 12 maja. Do konkursu zakwalifikowaliśmy 94 prace konkursowe.

Skład jury

Obrady komisji konkursowej. Od lewej: Alicja Rzepa, Dorota Kocurek-Poznańska, Monika Onyszkiewicz.

Nagrodzone prace

Nagroda główna

Ekspres do kawy 4Swiss Modena A6 (o wartości 1699 zł) wraz z zapasem 10 kg kaw ziarnistych z certyfikatem Fairtrade, ufundowany przez firmę Miko Pac otrzymuje @niesztampowa.ona

Jury doceniło uniwersalność przekazu oraz estetykę obrazu.

Nagrody wyróżnienia

Zestaw produktów Fairtrade (każdy o wartości 500 zł), ufundowane przez Miko Pac oraz Fairtrade Polska otrzymują:

Jury ujęła oryginalność przedstawienia tematu Fairtrade i wejście w rolę rolniczki. Całość przekazu jest przyjazna dla najmłodszych konsumentek i konsumentów.

Jury doceniło włożoną pracę w kompozycję i przygotowanie zdjęcia oraz klarowny przekaz.

Nagrody dodatkowe

Oprócz powyższych 3 prac jury postanowiło wyróżnić jeszcze 5 prac następujących uczestniczek i uczestników, którzy otrzymają zestaw składający się z kawy i herbaty z certyfikatem Fairtrade:

Przekazanie nagród

Aby otrzymać nagrody, uczestniczki i uczestnicy, których prace konkursowe wyłoniło jury, powinni do 10 dni roboczych (licząc od dnia opublikowania wyników) wysłać wiadomość prywatną z konta, które dokonało zwycięskiego zgłoszenia na profil @fairtradepolska w danym serwisie społecznościowym (Instagram) z następującymi danymi do wysyłki nagrody:

Zwyciężczyniom i zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestniczkom i uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i wybieranie produktów z certyfikatem Fairtrade!

Data publikacji: 24 czerwca 2021