Wyniki loterii Kalendarz Adwentowy Fairtrade 2021

Dziękujemy wszystkim za udział w loterii i gratulujemy zwycięzcom!

Zwieńczeniem kolejnego roku naszych działań na rzecz popularyzacji idei Fairtrade była akcja „Kalendarz Adwentowy Fairtrade 2021”. Mechanika działania loterii była bardzo prosta – w dniach od 1 do 24 grudnia na stronie www.fairtrade-advent.org/pl, w okienku na dany dzień należało wybrać odpowiedź na pytanie konkursowe. Spośród zgłoszeń z prawidłowymi odpowiedziami codziennie losowaliśmy 3 osoby, które otrzymały atrakcyjne zestawy produktów z certyfikatem Fairtrade. W konkursie można było wygrać produkty nie tylko z popularnych sieci handlowych i stacji benzynowych, lecz także z rzemieślniczych palarni kawy i sklepów internetowych.

W sumie otrzymaliśmy 24 052 odpowiedzi od 4 472 unikalnych uczestników. Każdego dnia w loterii wzięło udział około tysiąc osób.

Informacja o loterii dotarła przez media społecznościowe do ponad miliona użytkowników. Od 1 do 24 grudnia naszą stronę (www.fairtrade.org.pl) i stronę Kalendarza Adwentowego Fairtrade 2021 (www.fairtrade-advent.org/pl) odwiedziło łącznie 15 tys. unikalnych użytkowników. W sumie zanotowaliśmy ponad 100 000 unikalnych odsłon obu serwisów.

Data publikacji: 11 stycznia 2022