Fairtrade Polska

FBM_PL_VERT_RGB_POSFundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska reprezentuje system Fairtrade w Polsce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawach związanych z uzyskaniem certyfikatu i/lub licencji na korzystanie ze znaku FAIRTRADE i mamy nadzieję, że będziemy mogli Państwu pomóc w dynamicznej ekspansji na konkurencyjnym rynku.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wiadomość trafi do naszego zespołu wsparcia firm.

Formularz kontaktowy


Dane oznaczone gwiazdką (*) są niezbędne, abyśmy w ramach prowadzonych przez nas kampanii mogli odpowiedzieć na Twojego e-maila. Administratorem danych jest Fairtrade Polska.
Zapoznałem/-am się i akceptuję politykę prywatności. *
Podając dane nieoznaczone gwiazdką, ułatwiasz nam udzielenie odpowiedzi.
Zgadzam się na przetwarzanie dodatkowych danych w celu ułatwienia odpowiedzi na mojego e-maila i w związku z Kampanią.
Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie bezpośrednim i/lub otrzymywać informacje nt. naszej działalności, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych.
Zgadzam się na indywidualny kontakt ze mną w przyszłości (poprzez e-mail) w sprawach związanych z działalnością Fundacji.
Zgadzam się na indywidualny kontakt ze mną w przyszłości (poprzez telefon) w sprawach związanych z działalnością Fundacji.
Chcę otrzymywać od czasu do czasu informacje (mailing/newsletter) o Waszej działalności (poprzez e-mail).
Każdą z powyższych 4 zgód możesz wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie Twoich danych do czasu wycofania zgody. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres ado@fairtrade.org.pl.