Fairtrade Polska

FBM_PL_VERT_RGB_POSFundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska reprezentuje system Fairtrade w Polsce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawach związanych z uzyskaniem certyfikatu i/lub licencji na korzystanie ze znaku Fairtrade i mamy nadzieję, że będziemy mogli Państwu pomóc w dynamicznej ekspansji na konkurencyjnym rynku.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wiadomość trafi do naszego zespołu wsparcia firm.

Formularz kontaktowy


Dane oznaczone gwiazdką (*) są niezbędne, abyśmy w ramach prowadzonych przez nas kampanii mogli odpowiedzieć na Twojego e-maila. Administratorem danych jest Fairtrade Polska.
Rozumiem i akceptuję Politykę prywatności. *
Podając dane nieoznaczone gwiazdką ułatwiasz nam udzielenie odpowiedzi. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na ich przetwarzanie.
Zgadzam się na przetwarzanie dodatkowych danych w celu ułatwienia udzielenia odpowiedzi na mojego e-maila.
Zgadzam się na indywidualny kontakt ze mną w przyszłości (poprzez e-mail) w sprawach związanych z działalnością Fundacji.
Zgadzam się na indywidualny kontakt ze mną w przyszłości (poprzez telefon) w sprawach związanych z działalnością Fundacji.
Jeśli chcesz otrzymywać informacje nt. naszej działalności, to potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twojego adresu e-mail. Oczywiście w każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania tych wiadomości.
Chcę otrzymywać od czasu do czasu informacje o Waszej działalności (poprzez e-mail).